ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО КАТЕГОРИЯ ЕЛИТ ИНДИВИДУАЛНО
На 15.05-17.05 се проведе Втори етап на ДП кат. „ЕЛИТ“ – индивидуално. След дългия маратон от държавни първенства, можем само да споделим колко сме горди с нашите гимнастички. Играха смело, бяха борбени докрай и не се отказаха въпреки грешките, които допуснаха. Знаем, че пътят ни е правилен и ще продължим с усилената работа.
ДП кат. „ЕЛИТ“ – индивидуално е най-престижното държавно първенство, където се състезават най-добрите 30 гимнастички на България във всяка възрастова група /ДМВ, ДСВ и ЖЕНИ/.
Класиране многобой 🏆
ДМВ /родени 2013 година/
⭐️ Дария Манчева 🥉- многобой
⭐️ Бианка Георгиева 1️⃣3️⃣м. – многобой
⭐️ Рая Благоева 2️⃣1️⃣м. – многобой
⭐️ Дана Петкова 2️⃣7️⃣м. – многобой
ДСВ /родени 2011-2012 година/
⭐️ Ивана Янкулова 1️⃣3️⃣м. – многобой
⭐️ Рая Георгиева 1️⃣6️⃣м. – многобой
ЖЕНИ
⭐️ Андреа Ангелова 2️⃣6️⃣м. – многобой
Класиране финали 🏆
⭐️ Дария Манчева 🥈- обръч, 🥉- топка, 4️⃣м. – бухалки, 6️⃣м. – лента
⭐️ Бианка Георгиева 5️⃣м. – топка
Класиралите се до 15 място в многобоя получават право да се явяват на селекция за НО индивидуално – девойки.
Пожелаваме успех на Бианка Георгиева и Дария Манчева. 🍀♥️
- НОВИНИ